Nie masz jeszcze konta?
Kreskoweczki.pl
Violet Evergarden
Ocena
9.59
68 Głosów
Miejsce: #224
Popularność: #1709
Wyświetleń: 13.3k
Premiera: Nie podano
Typ: Anime
Oceń tę serię:
Opis Serii

Na polu bitwy słychać słowa, których nie może zapomnieć. Te słowa zostały jej przekazane przez kogoś, kogo kocha, bardziej niż kogokolwiek innego. Ona jeszcze nie zna ich znaczenia. 
Pewna chwila w czasie, na kontynencie Telesis. Wielka wojna, która podzieliła kontynent na Północ i Południe, skończyła się po czterech latach, a ludzie witają nowe pokolenie. 
Violet Evergarden, młoda dziewczyna znana wcześniej jako "broń" opuściła pole bitwy, aby rozpocząć nowe życie w CH Postal Service. Tam jest głęboko poruszona pracami "Auto Memories Dolls", które niosą ludzkie myśli i zamieniają je w słowa.
Violet rozpoczyna swoją podróż jako lalka Auto Memories i staje twarzą w twarz z emocjami różnych ludzi i różnymi kształtami miłości. Przez cały czas szukając znaczenia tych słów. 

 

Komentarze
  • animacja godna polecenia , kreska wspaniala , dobra odskocznia na relaks i odpoczynek , widac ze autorstwo tej animacji sporo wysilku i pracy kosztowalo , swieta wyobraznia i wcagajacy klimat zwlaszcza dla osob uczuciowych, ocena mocne 10/10 polecam.
    Dodano 2018-01-31 14:52:41
Oglądają: