Nie masz jeszcze konta?
Kreskoweczki.pl
Dragon Ball Super
Ocena
7.98
2581 Głosów
Miejsce: #547
Popularność: #6
Wyświetleń: 10.9M
Premiera: Nie podano
Typ: Anime
Oceń tę serię:
Opis Serii

Dragon Ball Super to kolejna seria Dragon Balla na którą czekało wielu fanów pamiętających DB z dzieciństwa. Ukazała się 18 lat po premierze ostatniego odcinka Dragon Ball Gt. Historia zaczyna się od Sagi God of Destruction Beerus, która jest lekko zmodyfikowaną historią ostatnich dwóch filmów kinowych pt. "Battle of Gods" oraz "Resurrection ‘F’". Seria Dragon Ball Super podnosi uniwersum DB na nowy poziom, w starych seriach mieliśmy tylko silnych wrogów, zaś pojęcie Bóg oznaczało smoka Shen Longa, który ukazywał się po zebraniu 7 Smoczych Kul. Tutaj poznamy o wiele silniejszych przeciwników oraz wielu Bogów, którzy za pomocą pstryknięcia palcem mogą niszczyć planety. Będziemy mieli także okazje poznać nowe światy, nowe przemiany Goku oraz "Wszechusia", który jest panem wszechświata.

Komentarze
 • No ja słyszałem i widziałem nawet plakat na którym Broly wygląda jak Yamcha .I podchodzę do tego sceptycznie, żeby nie powiedzieć negatywnie.Podejrzewam, że będą to kolejne odgrzewane kotlety. W tym przed samym nowym filmem w Japoni mają być puszczane ''remaster'' 3 poprzednich starych kinówek o Gogecie,Brolym i Bardocku niby .W dodatku robione przez Toriyame, który nagle po takim czasie przypomniał sobie o postaci Broliego.Postaci, którą sam kiedyś tylko zaprojektował, bo nie miał oczywiście nic wspólnego z jego historią jak i samym charakterem. Nie brał też udziału przy tworzeniu 3 filmów kinowych z jego udziałem. A także przy robieniu większości starych filmów specjalnych DB.To pewnie pytanie brzmi po co go wskrzeszać po takim czasie.Odpowiedź, bo nadal jest popularny w Japonii i nie tylko.Nie mieli żadnego lepszego pomysłu. I dostali nagły przebłysk geniuszu, żeby się pojawił w nowym filmie, który to oczywiście ma być podwalinami pod nową serię DB.Według samego Toriyamy, historia nowego filmu o Genezie Sayian i Brolym ma być niby ''dramatyczna i rozbudowana na dużą skalę'',ale to są tylko słowa.Oprawa graficzna jak i projekty postaci miały zostać stworzone tak, żeby to wszystko bardzo płynnie się ruszało.Już nie mówiąc o sklerozie Toriyamy czy, nie których jego wadach nie konsekwentne budowanie napięcia poziomów mocy.Kompletny brak powagi w ważnych momentach,bardzo słabej dramaturgi,dziurawej fabuły czy poniekąd braku jakiejkolwiek logiki.Zobaczymy jak będzie w praktyce.Cudów się nie spodziewam, bo one rzadko się zdarzają.
  Dodano 2018-07-12 18:10:56
 • To znów ja, słyszeliście najnowsze oficjalne wieści na temat nowego filmu? Broly ma w końcu zostać ukanoniczniony, wreszcie nowy film zyskał pełny tytuł, Broly ma otrzymać nową stronę swojej osobowości i nowy wygląd ale zapewne na podstawie starego. Może w końcu jego kwestie nie będą się ograniczały do "KAKAROTTO!!!!" i pewnych złowieszczych tekstów jak "Skąpię się w twojej krwi..." tak to chyba jakoś szło, no nic pożyjemy zobaczymy. Co myślicie o powrocie Broliego? Dodam tylko że on nie powróci zza grobu jak Freeza tylko jego historia zostanie napisana całkiem od nowa więc będzie jakby nową postacią.
  Dodano 2018-07-11 19:46:36
 • No, masz rację Zgredek to nie kontynuacja a raczej bardzo rozbudowana reklama. Ciekawe w sumie ile odcinków wypuszczą, ja zakładam że tak z 8 może dziesięć albo chociaż po jednym na każdą kulę. Ciekawe też że niby jest dwóch Goku ale każdy z nich wydaje się inny, ten Xeno jest jakby mądrzejszy, bardziej opanowany i dojrzalszy a ten "nasz" to taki głupol z osobowością 12-latka. Heh, jeżeli wszyscy będą musieli trzymać się razem to może być problem jak się zwracać do tego drugiego Goku, fajnie by było gdyby wsadzili taką gagową scenkę do jednego z odcinków.
  Dodano 2018-07-04 02:37:49
 • AmyRosy Z pewnością nie jest to kontynuacja,ale przyjemnie się oglądało ten odcinek.Chociaż nigdy nie wiadomo,może następna odcinkowa seria DBS będzie czerpać z tej promowanej gry DRAGON BALL HEROES.
  Dodano 2018-07-03 20:31:37
 • Też widziałam, moja opinia jest taka: tego nie powinno się uważać za kontynuację bo co prawda jest bardzo luźno związane z "Super" ale to nie to, ewidentnie jest to anime promocyjne bo jak nazwać coś co trwa niecałe 9 min. i no cóż to co prawda dopiero jeden odcinek ale przyszła fabuła będzie bardzo pomieszana bo pojawi się mnóstwo postaci z różnych epok. A jednak uważam że jest nawet spoko, taka zapchaj dziura dla fanów oczekujących na film ale może być. Szczerze mówiąc chciałam zobaczyć Fu w anime bo obejrzałam na YouTube sagę Infinite History z Xenovers 2 i całkiem polubiłam tę postać bo niby powinien być zły ale taki nie był, można powiedzieć że był taki neutralny, całkiem dobry i trochę chaotyczny, jednakże jakoś nie lubię go w anime.
  Dodano 2018-07-02 22:34:49
 • oglądałem też anime war na youtubie zgredek1
  Dodano 2018-07-02 13:54:56
 • db heroes oglądałem na youtubie ale fajnie tylko że fu porwał trunksa
  Dodano 2018-07-02 13:52:57
 • wiem oglądałem anime war na youtubie ale oglądałem 7 epizodów
  Dodano 2018-06-25 19:07:10
 • goku nie mogł użyć omni super saiyan w turnieju bo omni jest silny bo ma boskie leczenie i ma kaioken x100
  Dodano 2018-06-25 19:05:24
 • Dla mnie anime bardzo dobry, dragon ball super szkoda się kończyło
  Dodano 2018-05-30 12:01:51
Oglądają: