A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: fopen(/var/www/clients/client1/web1/tmp/ci_sessionids2ljeqljo2vj8i9te65ltdn68b36s0): failed to open stream: No space left on device

Filename: drivers/Session_files_driver.php

Line Number: 172

Backtrace:

File: /var/www/clients/client1/web1/web/application/core/NA3_Controller.php
Line: 43
Function: __construct

File: /var/www/clients/client1/web1/web/application/controllers/BaseController.php
Line: 18
Function: __construct

File: /var/www/clients/client1/web1/web/application/controllers/frontend/BaseFrontendController.php
Line: 17
Function: __construct

File: /var/www/clients/client1/web1/web/index.php
Line: 329
Function: require_once

 Bajka 1000 złych uczynków online - Kreskóweczki.pl
Nie masz jeszcze konta?
Kreskoweczki.pl
1000 złych uczynków
Ocena
0.00
0 Głosów
Miejsce: Brak
Popularność: #2527
Wyświetleń: 2.2k
Premiera: Nie podano
Typ: Bajka
Gatunek: Animacja, Satyra
Oceń tę serię:
Opis Serii

Gdy minęło drugie tysiąclecie chrześcijaństwa Lucyfer zarządził zebranie swoich licznych sług, by rozliczyć ich działalność. Każdy musiał przedstawić pełną listę swoich osiągnięć w pozyskiwaniu niewinnych dusz, sianiu chaosu i rozprzestrzenianiu chorób. Byli tacy, którzy przeskakiwali na kolejne poziomy piekielnej hierarchii jak natchnieni. Byli tacy, którzy cieszyli się z nowych wideł lub asygnaty na kubek smoły. Jednak wśród miliona milionów wiernych sług Szatana znalazła się garstka nieszczęśników. Było to pięć pomniejszych demonów, którym w ostatnim tysiącleciu zdarzyła się wpadka i zdradzili Lucyfera. Oczywiście żaden z nich nie zrobił tego umyślnie, po prostu powinęła im się noga. Piątka feralnych demonów, którzy są głównymi bohaterami serialu 1000 złych uczynków, została za karę wygnana na Ziemię. Władca Ciemności zamienił ich w ludzi i wprowadził surowe zasady funkcjonowania w nowej rzeczywistości:

 • Zostają im zabrane ich prawdziwe imiona, a przyznane nowe ziemskie – by nie wzbudzać podejrzeń sąsiadów, muszą więc stać się typową ludzką  odziną  Rogowieckich.
 • Odebrano im wszystkie nadludzkie moce – by przetrwać, muszą więc pójść do pracy.
 • Nie mogą wrócić do Piekła, dopóki nie sprawią, że tysiąc ludzkich istnień w ciągu tysiąca dni dokona tysiąca złych uczynków.

Rogowieccy zamieszkali na obrzeżach jednego z większych polskich miast przy ulicy Biszkoptowej.

Serial, w odróżnieniu od Włatców móch – wcześniejszego serialu Bartosza Kędzierskiego, jest skierowany do dojrzałego, wymagającego widza. Pojawiają się w nim nawiązania do literatury i kinematografii powszechnej. Odcinki są konstruowane w oparciu o klasyczne zasady  dramaturgii. Każdy odcinek jest niezależnym, odrębnym epizodem. Elementem wiążącym całość są wątki „piekielne” głównych bohaterów. Stopniowo poznajemy ich życie sprzed wygnania z Piekła.

Komentarze
  Bądź pierwszym, który skomentuje
  Oglądają:

  A PHP Error was encountered

  Severity: Warning

  Message: Unknown: Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/clients/client1/web1/tmp)

  Filename: Unknown

  Line Number: 0

  Backtrace: