Nie masz jeszcze konta?
Kreskoweczki.pl
Odcinek 99
Tytuł: Pokaż to! rezerwy siły Kuririna! Tuż wyeliminowaniu przez Goku i Vegetę niebezpiecznego Trio wymazanie pierwszego Wszechświata stało się faktem. Wszyscy wojownicy zrozumieli, że walczą za sprawą Goku o przetrwanie i tym samym o niewymazanie ich rzeczywistości. Whis za namową Beerusa potwierdza - 9 Wszechświat nie istnieje! Turniej powoli się rozkręca, gdyż wojownicy zaczęli brać na serio całą tą zabawę obu bogów Wszystkiego. Sam Freeza jest wręcz oburzony tak lekkomyślną decyzją obu bogów. Zaś androidy upatrują swoją szansę przetrwania i swojego Wszechświata w swoich niekończących się pokładach energii, dzięki pomysłowości Dr. Gero który je stworzył. Vegeta rusza na Hita, lecz tego broni Botamo. Vegeta zapomina o odporności Botamo na ciosy, ale Vegeta wpada na sprytny plan związaniu go i wyrzuceniu go poza mate. Botamo z pomocą przychodzi Magetta, trafiając w tył Vegetę. Tymczasem Kuririn jest w tarapatach. Atakowany z powietrza nie radzi sobie ale z pomocą przychodzi mu nie kto inny jak Gohan. Przeciwnika ostatecznie eliminuje Genialny Żółw za pomocą fali uderzeniowej. Śmiesznie wygląda sytuacja gdy to Vegeta obrażaniem stara się zneutralizować w walce Metalmana. W międzyczasie C18 świetnie sobie radzi z innym przeciwnikiem. Oszukana przez Shosę podstępem o mały włos nie została wyeliminowana. Jednak czujność Kuririna nie spi i ratuje swoją ukochaną z wyeliminowania jej z poza turnieju Mocy. Zakochani postanawiają zawalczyć w duecie przeciwko oszustowi. To co trenowali we wcześniejszych odcinkach przynosi efekt wyeliminowania kolejnego przeciwnika z turnieju. Beerus jest nieomal w siódmym niebie będąc zachwyconym przebiegiem sytuacji. I najfajniejsza scena, kiedy to Kuririn pożycza okulary od Master Roshiego i karze je założyć osiemnastce. Postanawia zaatakować techniką Taiyoken kolejnego wroga, jednak ten jest niewidomy i opiera swój atak na węchu nie korzystając w ogóle ze wzroku który utracił. I tu Kuririn wpada na nieziemski pomysł. Postanawia zdjąć prawy but z nogi i rzuca ciśnie nim w przeciwnika! Majora tym samym zostaje wyeliminowany. Radość Kuririna nie trwa jednak zbyt długo, gdyż podstępem zostaje i on wyeliminowany przez Frosta. Beerus nie ma zbytnio za złe Kuririnowi odpadnięcie z turnieju, zaś sam Kaioshin jest zadowolony nawet z jego udziału w turnieju. Do końca turnieju zostało już tylko 43 minuty ziemskiego czasu. Jak będą sobie radziły androidy walcząc w duecie? Jak Vegeta potraktuje Cabbe w przetarciu? Co zbliży Caulifle do Goku? Jak inni wojownicy zareagują na legendarną moc Kale?
Autor opisu: Kani
Wybierz odtwarzacz:
 • vidlox.tv
  Język: Japoński Napisy: Polski
 • openload.co
  Język: Japoński Napisy: Polski
 • ok.ru
  Język: Japoński Napisy: Polski
Recenzje użytkowników
Nikt jeszcze nie dodał opisu dla tego odcinka. Bądź pierwszy!
Podziel się na
Oceń
ocena ogólna: 7.29 / ilość głosów: 17
Widziałem/am - moja ocena to:
Zagraj w gry
Komentarze
 • Odcinek spoko . Nie przepuszczałem że Frost z taką łatwością wyrzuci krilana z ringu rozkręca sie akcja .
  Dodano
 • Raj196 Skoro Reborn usunął twój i quszu komentarze ,to widocznie miał ku temu powody . I jedynie tylko wam obu wydaje sie że napisaliście prawdę .Wyraziliście tylko swe opinie i tyle . sam admin uznał ; komentarze były nie na temat . Więc mógł je usunąć do Reborna ; Masz 100 % racji .
  Dodano
 • Kani Jakby ta strona podlegała by tobie, to mógłbyś zamiast ostrzeżeń dawać permanentne bany . Lecz przez taki ruch straciłbyś szybko użytkowników . Reborn zarządza tą stroną i skoro woli wpierw dawać ostrzeżenia i kiedy ostrzeżenia nie skutkują, dawać bany to ma prawo do tego pełne . Reborn tu rządzi i jest tu szefem . I jeśli sam admin uzna że przesadziłem, z tym komentarzem , niech go usunie .
  Dodano
 • Serio myślałeś że skończy się nad 100 odcinku skoro to dopiero początek turnieju? Gdzieś słyszałem teorię że 100 odcinków było po prostu tak sobie wpisane jako liczba "do systemu" czy coś takiego ale potencjalna liczba odcinków może być znacznie większa, ale no zobaczymy czy skończy się na turnieju czy jednak coś jeszcze wymyślą.
  Dodano
 • Fajny jest 100 odcinek, najlepsze jest to że w 101 sie nie skończy turniej a więcej odcinków nie podają że będzie. Ktoś wie o co chodzi z tym? Miało być 100 odcinków db super a w 101 to nie koniec. Przerwę robią na jakiś czas czy co?
  Dodano
 • Na to wychodzi że to jest pieprzona telenowela ale nie Brazylijska tylko Japońska wiesz nie każdy lubi takie telenowele.
  Dodano
 • @Reborn Proponowałbym już nie ostrzegać a po prostu dawać permamentne bany wszystkim tym, którzy robią z komentarzy nie na temat śmietnisko tutaj ...
  Dodano
 • Oj panowie widze ze admin chyba wiedzial co pisze, robicie z tego komentowania DB jakąś telenowele , kto kogo lubi a kto nie :D ZWAŁA ;D
  Dodano
 • Dobra Infakamus ty się lepiej nie odzywaj. Nie wiesz że nie pytany milczy? Poza tym Quszu to spokoju ziomek w porównaniu do ciebie jest mądrzejszy.
  Dodano
 • Omega najpierw piszesz do gościa że nie zna sie na życiu a za chwile uważasz go za dojrzalszego niż większość użytkowników, jesteś zmienny jak chorągiewka na wietrze, lepiej już nic nie pisz bo oceniająć kogoś na odległość już sam pokazujesz tą swoją "dojrzałość". Btw. coś te komentarze na temat odcinka wyparowały widzę że ktoś się nieźle bawi
  Dodano