Nie masz jeszcze konta?
Kreskoweczki.pl
Tytuł: Pokaż to! rezerwy siły Kuririna! Tuż wyeliminowaniu przez Goku i Vegetę niebezpiecznego Trio wymazanie pierwszego Wszechświata stało się faktem. Wszyscy wojownicy zrozumieli, że walczą za sprawą Goku o przetrwanie i tym samym o niewymazanie ich rzeczywistości. Whis za namową Beerusa potwierdza - 9 Wszechświat nie istnieje! Turniej powoli się rozkręca, gdyż wojownicy zaczęli brać na serio całą tą zabawę obu bogów Wszystkiego. Sam Freeza jest wręcz oburzony tak lekkomyślną decyzją obu bogów. Zaś androidy upatrują swoją szansę przetrwania i swojego Wszechświata w swoich niekończących się pokładach energii, dzięki pomysłowości Dr. Gero który je stworzył. Vegeta rusza na Hita, lecz tego broni Botamo. Vegeta zapomina o odporności Botamo na ciosy, ale Vegeta wpada na sprytny plan związaniu go i wyrzuceniu go poza mate. Botamo z pomocą przychodzi Magetta, trafiając w tył Vegetę. Tymczasem Kuririn jest w tarapatach. Atakowany z powietrza nie radzi sobie ale z pomocą przychodzi mu nie kto inny jak Gohan. Przeciwnika ostatecznie eliminuje Genialny Żółw za pomocą fali uderzeniowej. Śmiesznie wygląda sytuacja gdy to Vegeta obrażaniem stara się zneutralizować w walce Metalmana. W międzyczasie C18 świetnie sobie radzi z innym przeciwnikiem. Oszukana przez Shosę podstępem o mały włos nie została wyeliminowana. Jednak czujność Kuririna nie spi i ratuje swoją ukochaną z wyeliminowania jej z poza turnieju Mocy. Zakochani postanawiają zawalczyć w duecie przeciwko oszustowi. To co trenowali we wcześniejszych odcinkach przynosi efekt wyeliminowania kolejnego przeciwnika z turnieju. Beerus jest nieomal w siódmym niebie będąc zachwyconym przebiegiem sytuacji. I najfajniejsza scena, kiedy to Kuririn pożycza okulary od Master Roshiego i karze je założyć osiemnastce. Postanawia zaatakować techniką Taiyoken kolejnego wroga, jednak ten jest niewidomy i opiera swój atak na węchu nie korzystając w ogóle ze wzroku który utracił. I tu Kuririn wpada na nieziemski pomysł. Postanawia zdjąć prawy but z nogi i rzuca ciśnie nim w przeciwnika! Majora tym samym zostaje wyeliminowany. Radość Kuririna nie trwa jednak zbyt długo, gdyż podstępem zostaje i on wyeliminowany przez Frosta. Beerus nie ma zbytnio za złe Kuririnowi odpadnięcie z turnieju, zaś sam Kaioshin jest zadowolony nawet z jego udziału w turnieju. Do końca turnieju zostało już tylko 43 minuty ziemskiego czasu. Jak będą sobie radziły androidy walcząc w duecie? Jak Vegeta potraktuje Cabbe w przetarciu? Co zbliży Caulifle do Goku? Jak inni wojownicy zareagują na legendarną moc Kale?
Autor opisu: Kani
Wybierz odtwarzacz:
 • vidlox.tv
  Język: Japoński Napisy: Polski
 • openload.co
  Język: Japoński Napisy: Polski
 • www.raptu.com
  Język: Japoński Napisy: Polski
 • thevideo.me
  Język: Japoński Napisy: Polski
 • ok.ru
  Język: Japoński Napisy: Polski
Recenzje użytkowników
Nikt jeszcze nie dodał opisu dla tego odcinka. Bądź pierwszy!
Podziel się na
Oceń
ocena ogólna: 7.38 / ilość głosów: 13
Widziałem/am - moja ocena to:
Zagraj w gry
Komentarze
 • Serio myślałeś że skończy się nad 100 odcinku skoro to dopiero początek turnieju? Gdzieś słyszałem teorię że 100 odcinków było po prostu tak sobie wpisane jako liczba "do systemu" czy coś takiego ale potencjalna liczba odcinków może być znacznie większa, ale no zobaczymy czy skończy się na turnieju czy jednak coś jeszcze wymyślą.
  Dodano
 • Fajny jest 100 odcinek, najlepsze jest to że w 101 sie nie skończy turniej a więcej odcinków nie podają że będzie. Ktoś wie o co chodzi z tym? Miało być 100 odcinków db super a w 101 to nie koniec. Przerwę robią na jakiś czas czy co?
  Dodano
 • Na to wychodzi że to jest pieprzona telenowela ale nie Brazylijska tylko Japońska wiesz nie każdy lubi takie telenowele.
  Dodano
 • @Reborn Proponowałbym już nie ostrzegać a po prostu dawać permamentne bany wszystkim tym, którzy robią z komentarzy nie na temat śmietnisko tutaj ...
  Dodano
 • Oj panowie widze ze admin chyba wiedzial co pisze, robicie z tego komentowania DB jakąś telenowele , kto kogo lubi a kto nie :D ZWAŁA ;D
  Dodano
 • Dobra Infakamus ty się lepiej nie odzywaj. Nie wiesz że nie pytany milczy? Poza tym Quszu to spokoju ziomek w porównaniu do ciebie jest mądrzejszy.
  Dodano
 • Omega najpierw piszesz do gościa że nie zna sie na życiu a za chwile uważasz go za dojrzalszego niż większość użytkowników, jesteś zmienny jak chorągiewka na wietrze, lepiej już nic nie pisz bo oceniająć kogoś na odległość już sam pokazujesz tą swoją "dojrzałość". Btw. coś te komentarze na temat odcinka wyparowały widzę że ktoś się nieźle bawi
  Dodano
 • @Qszu Na odległość widzę że jesteś spoko gość. Wpadają częściej przy pierwszej lepszej okazji. Jest mi przykro że w ten sposób zaczęła się nasza rozmowa. Po prostu nie wiedziałem że taki z ciebie spoko ziomek. Nie chcę tu nikogo obrazić, ale "Qszu" jest bardziej dojrzalszy niż większość tutejszych użytkowników.
  Dodano
 • Eh i ucięło mi poprzedni komentarz. No trudno odpiszę, krócej i szybciej. @Reborn Gdyby się dało napisać do Omegi na priv to zrobiłbym to w ten sposób, a nie pod odcinkami gdzie wszyscy czytają, ale nie kogo to obchodzi, że się nie da i było o tym wspomniane. Wywala taki komunikat: http://screenshooter.net/103164263/viteanb Ważne żeby ochrzanić i postawić się ponad kimś. Mnie tam pouczać nie musisz o takich rzeczach bo mam za sobą staż jako admin/mod na 2-3 forach. @Omega Nie chciałbym Ci wjeżdżać na ambicję bo nie taki jest mój cel, ale zdaję się, że obaj tracimy czas na zbędne dyskusje na poziomie, który nam nie przestoi (gimnazjalny, o którym zresztą sam wspominasz). Nie wiem ja Ty, ale ja za kilka tygodni i tak nie będę brał aktywnego udziału tutaj na stronie. Wpadłem tylko w spokoju pooglądać nową serię DB, której wcześniej nie znałem w czasie urlopu, dobrnąć do najnowszych odcinków, popisać trochę i zniknąć jak dawniej - nie ma zamiaru z nikim się kłócić z byle powodu i obrzucać błotem. Urlop się skończył i tak masz rację ok godz 4 wstaję ten tydzień na 1-ki (6.00 trza być na stanowisku, a dojazd ok 45min). Ktoś tam jeszcze pytał jak usuwać cudze komentarze. Otóż nie da się tego zrobić z poziomu zwykłego usera, ale powinna być gdzie możliwość zaraportowania ich do osób ustawionych wyżej w hierarchii tego portalu - nie pamiętam w tej chwili gdzie i jak więc nie podpowiem i sorka za poprzednie komentarze. Nie będę nadużywał gościnności i właził z buciorami tak więc do usłyszenia lub nie w sobotę, niedzielę ewentualnie poniedziałek przy 100 odcinku :)
  Dodano
 • Właśnie jak mogłeś usunąć mój i quszu komentarz skoro był na temat tego odc ludzie jeszcze mają prawo wyrazić swoją opinie jest wolność słowa z tego co wiema że komentarze ci nie pasowały bo były prawdą to twój problem nie nasz.
  Dodano
Zaloguj lub załóż konto aby dodawać komentarze.