Nie masz jeszcze konta?
Kreskoweczki.pl
Odcinek 82
Ocena
8.13
16 Głosów
Popularność: #6
Miejsce: #521
Wyświetleń: 10.9M
Premiera: Nie podano
Odcinek: 82 z 131
Play
Komentarzy
33
Zwiastun: Nie Angielski: Nie Napisy: Tak Lektor: Nie
Oceń ten odcinek:
Opis odcinka
Tytuł: Nie wybaczę Son Goku! Wojownik Sprawiedliwości wkracza do akcji! Po pokonaniu Bergamo przez Goku, dość nieoczekiwanie wojownik o nazwie Toppo z 11 Wszechświata rzuca wyzwanie naszemu bohaterowi. Czcigodny Kai, tłumacząc że podziwia Sona prosi Wszechusiów o pozwolenie na pojedynek pomiędzy wojownikami co spotyka się z aprobatą obu z nich. Goku automatycznie wrzuca poziom SSJ i szykuje się do walki. Gohan wyczuwając energię Toppo ocenia go na silnego przeciwnika swojego ojca. Toppo rzuca się na wroga aktywując jedną ze swoich kluczowych technik. Zaskoczony Goku traci czucie w ramieniu na skutek zwichnięcia. Co gorsza kluczowym momentem zdaje się być ucisk jaki stosuje Toppo na rywalu. Anioł Marcarita sugeruje przedwcześnie przegraną, lecz Whis natychmiastowo temperuje jej słowa będąc pewny swojego ucznia. Goku traci moc SSJ i zdawało by się że przegra pojedynek kiedy jak na niego przystało w nieoczekiwanym momencie transformuje się ponownie na swoje obecnie najwyższe stadium mocy boskiego super Saiyana. Wtedy Goku kończy zabawę i przechodzi do kontrataku. Son stosuje Ka-Me-Ha-Me-He lecz bez połączenia z techniką Kaioken, przez co Toppo jest w stanie i tak o dziwo utrzymać się na nogach. Nagle w najmniej oczekiwanym momencie Najwyższy Kapłan przerywa walkę. Toppo ostrzega Goku przed Jirenem, również wojownikiem Sprawiedliwości z 11 Wszechświata, twierdząc że ten nie będzie w stanie mu dorównać kiedy Turniej Mocy się rozpocznie na dobre. Tym samym Najwyższy ogłasza zakończenie Turnieju pokazowego i rozpoczyna budowę areny. Turniej rozpocznie się za 40 godzin według czasu ziemskiego 7 Wszechświata. Po opuszczeniu Pałacu Wszystkiego nasi bohaterowie rozpoczynają debatę co do turnieju. Whis proponuje omówić strategię walki u Bulmy podczas jedzenia ziemskich potraw. Czy Vegeta faktycznie nie zechce wziąć udziału w Turnieju Mocy? Czy Bulmie urodzi się córeczka jak w wersji GT? Jaki plan zaproponuje Whis? I kiedy wreszcie pojawi się długo oczekiwany C17? To wszystko już w następnym odcinku :)
Autor opisu: Kani
Recenzje użytkowników
 • Walka Goku z samozwańczym wojownikiem sprawiedliwości trwa w najlepsze. Przeciwnik okazał się potężny, najprawdopodobniej tak samo jak nasz bohater, który w tej walce używa boskiej formy. Jednakże w kulminacyjnym momencie kapłan przerywa sparing tym samym nie dopuszcza do pokazania przez wojowników ich prawdziwej mocy. Twierdzi, że lepiej zostawić to na główny turniej ,a także rozpoczyna budowę areny i informuję wszystkich, że zmagania rozpoczną się za 40 ziemskich godzin. Wszyscy wracają do swoich wszechświatów, żeby zebrać dziesięcioosobowe drużyny, czy zdążą...?
Komentarze
 • zgredek1 przypominam że energii androidów nie da się rozpoznać tak więc pytanie czy C18 jest w stanie go namierzyć jako również android? Co do turnieju ciekawi mnie nie jego skład bo to już jasne lecz jego przebieg. Czy faktycznie wszyscy się rzucą na Goku a jego sojusznicy zaczną go bronić, czyli 7 Wszechświat kontra inne Wszechświaty? Tego nie wiem. Jasne jest to, że Goku tanio skóry nie sprzeda. Mam nadzieję że Vegeta pokaże na co go stać i wreszcie będzie stanowił ważną rolę w DBS.
  Dodano 2017-03-21 23:24:20
 • Goten87 skład drużyny jest raczej znany,zawsze na początku odcinka pokazują -Buu,C17,C18,Vegeta,Gohan,Goku,Krilan,Piccolo,Tenshinhan,Muten Roshi jak idą razem,a później na tle areny stoją razem.
  Dodano 2017-03-21 15:43:16
 • Czy będzie fuzja innych bohaterów to sie,dopiero ,okaże . Co do c17 fajnie by było jakby c18 miała z nim kontakt . Ja także tego turnieju doczekać sie nie mogę . I ciekawi mnie jaki będzie skład drużyny wojowników z ,prócz goku i gohana .
  Dodano 2017-03-21 11:25:34
 • Kani po co smocze kule do ściągnięcia C17,przecież wystarczy podlecieć do jego leśniczówki albo skontaktować się z nim telepatycznie.A możliwe,że 18 ma z nim kontakt bo jest jego siostrą.Fuzji raczej nie będzie,ale kto wie,fajnie było by zobaczyć fuzję innych bohaterów.
  Dodano 2017-03-19 23:54:58
 • Nie mogę się doczekać tego turnieju. Ciekawe co zrobi Hit czy stanie po stronie Goku tylko po to aby rozprawić się z nim na samym końcu? Ciekawi również czy Bulma ma szanse odnaleźć Smocze Kule w przeciągu niecałych 40 godzin aby ściągnąć C17? Pytanie również czy Goku dokona fuzji z Vegetą czy z Gohanem i czy było by to dozwolone podczas turnieju? I jak silny jest Jiren? Teraz wiadomo że to nie była pomyłka związana z opóźnieniem 82 odcinka tylko jakieś japońskie święto. Zapewne większość się rzuci na początku turnieju na Goku. Na całe szczęście Goku zna technikę Błyskawicznej Transmisji więc cholernie ciężko będzie początkowym przeciwnikom go trafić. No na koniec ciekaw jestem na co stać kobietę podobną do Broliego? Tego dowiemy się w następnych odcinkach :)
  Dodano 2017-03-19 23:20:18
 • Plastikowy odcinek, Toppo dostawał potem tak wpiernicz, zresztą tak samo Goku a tu ani krwi ani nic
  Dodano 2017-03-19 22:09:42
 • Spoko odcinek. Jednak trochę przeginają z tymi bojowymi zapędami Goku, ale trzeba im przyznać że trochę wybrnęli z tym Toppo. Nieźle go pogruchotał, ten Jiren to musi być naprawdę ktoś skoro Toppo tak wymęczył Goku a jest słabszy od niego. Tak w sumie to mam nadzieję że tylko Toppo się tak popisuje z tymi pozami i nazwami bo jakby wszyscy tak robili to byłoby głupio.
  Dodano 2017-03-19 21:39:55
 • @KrombopulosMichael Też mi się to nie podoba że nie odczuwają żadnym skutków ubocznych ssjb+ kaioken, ale to może być tak że już się przyzwyczaili do nowej formy, przykładem może być OP gdzie Luffy na początku nie zbyt mógł uzywać Gear 2 bo bierze dużo energii, z G4 nw jak tam jest bo jeszcze mam 60odc do nadrobienia ;d Po pierwszym razie użycia ssjb+kaioken Goku nie mógł się nawet teleportować... a teraz to nic a nic;/
  Dodano 2017-03-19 21:24:10
 • Wlasnie że ma sens goku zapewnie opanował technikę kaiokena w połączeniu z blue poprzez treningi z hitem uzył tego pierwszy raz a pozniej miał czas na praktykę. Vegeta przegrał szybko bo przyjmował każdy a goku obserwował hita i zrozumiał że ten przeskakuje czas że trzeba obrać odpowiednią taktykę na niego. Vegeta tego nie wiedział.
  Dodano 2017-03-19 21:22:26
 • To nie ma sensu.Goku po walce z bergamo i wejściu w ssjb kaioken powinien być osłabiony,a tymczasem zaraz walczy z przeciwnikiem z pełną mocą.W mandze było wyjaśnione,że Vegeta,który użył ssjb w walce z cabbą,a potem ponownie użył w walce z hitem,jego moc była równa 1/10 jego prawdziwej siły i dlatego tak szybko został pokonany.
  Dodano 2017-03-19 20:44:42
Oglądają: