Nie masz jeszcze konta?
Kreskoweczki.pl
Typ widowni: Shounen
Rok produkcji: 2015-?
Status: Emitowane
Wiek widowni: 13+
Alternatywny tyuł: Brak
Typ: Anime
Gatunek: Akcja, Fantasy, Komedia, Przygodowy, Sci-Fi
Tematyka: Kosmici, Przestrzeń kosmiczna, Super moce, Sztuki walk
Opis Serii

Dragon Ball Super to kolejna seria Dragon Balla na którą czekało wielu fanów pamiętających DB z dzieciństwa. Ukazała się 18 lat po premierze ostatniego odcinka Dragon Ball Gt. Historia zaczyna się od Sagi God of Destruction Beerus, która jest lekko zmodyfikowaną historią ostatnich dwóch filmów kinowych pt. "Battle of Gods" oraz "Resurrection ‘F’". Seria Dragon Ball Super podnosi uniwersum DB na nowy poziom, w starych seriach mieliśmy tylko silnych wrogów, zaś pojęcie Bóg oznaczało smoka Shen Longa, który ukazywał się po zebraniu 7 Smoczych Kul. Tutaj poznamy o wiele silniejszych przeciwników oraz wielu Bogów, którzy za pomocą pstryknięcia palcem mogą niszczyć planety. Będziemy mieli także okazje poznać nowe światy, nowe przemiany Goku oraz "Wszechusia", który jest panem wszechświata.

Oceń
ocena ogólna: 8.53 / ilość głosów: 43
Spis odcinków
Komentarze
 • mam nadzieję że goku potrzyma jirena
  Dodano
 • piotrek1988 200 % racji masz
  Dodano
 • GT to było przesadzone. Z czsami bez sensu. Tutaj może są bez sensowne momenty ale gdy tak poszukac na siłe to da się wszystko wyjasnić.
  Dodano
 • Wiesz @piotrek1988 w zupełności się z tobą zgadzam ale coś musieli napisać żeby wyróżnić tą śmieszną serie czego się można było spodziewać po 18 latach prawdziwemu DB,Z,Kai czy nawet GT do pięt nie dorasta.
  Dodano
 • piotrek1988 Shenlong byl nazywany smoczym bogiem w pierwszej serii w ktorej Akira jeszcze nie mial planow na rozwiniecie tego swiata tak bardzo.
  Dodano
 • Nie wiem kto pisal opis tego odcinka stwierdzajac ze Mafuba jest glupawa technika, ale zdecydowanie jest jedna z najpotezniejszych technik w uniwersum Dragonballa......
  Dodano
 • "Dragon Ball Super podnosi uniwersum DB na nowy poziom, w starych seriach mieliśmy tylko silnych wrogów, zaś pojęcie Bóg oznaczało smoka Shen Longa" Bzdura. W poprzednich seriach mieliśmy pokazany rozbudowany system bogów. Począwszy od ziemskiego Kami, poprzez 4 Kaio z Dai Kaio na czele, a na Kaioshinach kończąc. Do tego zaświaty, z wieloma innymi ciekawymi postaciami i wszystkimi zależnościami pomiędzy bogami. Nikt Shen Longa nie nazywał bogiem.
  Dodano
 • Alternatywny tyuł:
  Dodano
Zaloguj lub załóż konto aby dodawać komentarze.
Oglądają: