Nie masz jeszcze konta?
Kreskoweczki.pl
Typ widowni: Shounen
Rok produkcji: 2015-?
Status: Emitowane
Wiek widowni: 13+
Alternatywny tyuł: Brak
Typ: Anime
Gatunek: Akcja, Fantasy, Komedia, Przygodowy, Sci-Fi
Tematyka: Kosmici, Przestrzeń kosmiczna, Super moce, Sztuki walk
Opis Serii

Dragon Ball Super to kolejna seria Dragon Balla na którą czekało wielu fanów pamiętających DB z dzieciństwa. Ukazała się 18 lat po premierze ostatniego odcinka Dragon Ball Gt. Historia zaczyna się od Sagi God of Destruction Beerus, która jest lekko zmodyfikowaną historią ostatnich dwóch filmów kinowych pt. "Battle of Gods" oraz "Resurrection ‘F’". Seria Dragon Ball Super podnosi uniwersum DB na nowy poziom, w starych seriach mieliśmy tylko silnych wrogów, zaś pojęcie Bóg oznaczało smoka Shen Longa, który ukazywał się po zebraniu 7 Smoczych Kul. Tutaj poznamy o wiele silniejszych przeciwników oraz wielu Bogów, którzy za pomocą pstryknięcia palcem mogą niszczyć planety. Będziemy mieli także okazje poznać nowe światy, nowe przemiany Goku oraz "Wszechusia", który jest panem wszechświata.

Oceń
ocena ogólna: 8.78 / ilość głosów: 76
Widziałem/am - moja ocena to:
Spis odcinków
Komentarze
 • Racji trochę, zobacz se odcinek 129
  Dodano
 • Dodano
 • @siekier ta seria jeszcze trwa to nowa produkcja ! nowe odcinki wychodzą co tydzień :)
  Dodano
 • Koledzy mam pytanie obejrzałem wszystkie odcinki i brakuje mi ostatnich zeby skonczyc DBSuper podpowie ktos gdzie je obejrze.Został finał turnieju i chcialbym zobaczyc do konca
  Dodano
 • Ogólnie serial fajny, olądam i będe oglądać, ale strasznie mnie wkurza z jaką łatwością i prędkością postacie przyjmują nowe formy. Na przykład Vegeta. Dostawał baty od Jirena, prawie zgon, wstał i pyk - nowa moc. Songo w pierwszym starciu z Jirenem nawet nie miał co do niego podchodzić w stadium blue + kaioken x20, potem bez kaio coś tam go trafiał. Mam wrażenie, że twórcy robiąc nowy odcinek, nie zwracają uwagi na poprzednie i następne. W dragon ball i dragon ball z to wszystko jakoś działało lepiej. Jak Songo stawał się ssj to mokro było w gaciach. Jak Gohan zmieniał się w ssj2 to samo. A tutaj,"Bijesz mnie? Osz ty. Patrz teraz na moją nową moc..."
  Dodano
 • Oj nie tutaj miało być :D
  Dodano
 • Przeciez Freezer nie mógł sie spodziewać ze Gohan w ostatnim momencie go uratuje przed wypadnieciem z areny będąc sam zajęty walka z Toppo. I te słowa : " tego się po Tobie spodziewałem" mnie do końca nie przekonują. Może miał na myśl jego inteligencję i fakt ze jak promienie ustały to wiadome było ze Dyspo ich zdominuje i Gohan musi się poświęcić. Mi się wydaje ze Dyspo mógł Freezer zdominować po aktywowanie tej swojej sekretne techniki i Freezer wcale się nie bawił.
  Dodano
 • wy odcinku 110 goku osiągnął nową formę ultra instynkt
  Dodano
 • ok
  Dodano
 • mam nadzieję że goku potrzyma jirena
  Dodano
Oglądają: