Nie masz jeszcze konta?
Kreskoweczki.pl
Odcinek 1
Ocena
7.83
6 Głosów
Popularność: #1055
Miejsce: #518
Wyświetleń: 39.5k
Premiera: Nie podano
Odcinek: 1 z 24
Play
Komentarzy
3
Zwiastun: Nie Angielski: Nie Polski: Tak Lektor: Nie
Oceń ten odcinek:
Opis odcinka
Podczas poślubin dwóch różnych nakcji, wydarza się coś okropnego — przestawiciele tych nacji giną. Główna bohaterka jest niezadowolona z kontraktu, do którego została przydzielona, więc postanawia złożyć kontrakt komuś innemu - Theo. Jednak do tego, Theo musi mieć odpowiednią rangę, więc Siluca postanawia przywołać dwu głowego demona, aby Theo się z nim rozprawił i przygarnął rdzeń. Po tym postanawia ruszyć na Lorda tych ziem, aby pozbawić go herba i tytułu. Czy rzeczywiście tak się stanie?
Autor opisu: admin
Recenzje użytkowników
  • Podczas poślubin dwóch różnych nakcji, wydarza się coś okropnego — przestawiciele tych nacji giną. Główna bohaterka jest niezadowolona z kontraktu, do którego została przydzielona, więc postanawia złożyć kontrakt komuś innemu - Theo. Jednak do tego, Theo musi mieć odpowiednią rangę, więc Siluca postanawia przywołać dwu głowego demona, aby Theo się z nim rozprawił i przygarnął rdzeń. Po tym postanawia ruszyć na Lorda tych ziem, aby pozbawić go herba i tytułu. Czy rzeczywiście tak się stanie?
Komentarze
  • Cóż... Kreska nawet ładna, soundtrack jest dość nużący, a co do tego odcinka... Nie widzę w tym spójności. Może i sam koncept jest ciekawy, ale bardzo chaotycznie wykonany. Zapoznam się jeszcze z dwoma odcinkami i zdecyduję czy warte jest dalszego oglądania. W każdym razie mogę polecić na krótką metę (oczywiście jeśli nie będzie to tasiemiec pokroju Naruto lub Fairy Tail).
    Dodano 2018-03-12 20:37:39
  • Super, na pewno będę oglądać
    Dodano 2018-02-13 12:24:42
  • Fajnie się zapowiada
    Dodano 2018-02-12 01:20:22
Oglądają: