Nie masz jeszcze konta?
Kreskoweczki.pl
Odcinek 115
Ocena
7.04
26 Głosów
Popularność: #6
Miejsce: #579
Wyświetleń: 11.0M
Premiera: Nie podano
Odcinek: 115 z 131
Play
Komentarzy
131
Zwiastun: Nie Angielski: Nie Polski: Tak Lektor: Nie
Oceń ten odcinek:
Opis odcinka
Temat: Goku kontra Kefla! Super Saiyan Niebieski pokonany?! Od momentu kiedy Goku podkręcił tempo walki, Caulifla nie była w stanie nadążyć za wzrastającą mocą Goku. Tym samym postanowiła użyć kolczyków Potara otrzymanych od Champy w celu scalenia się z Kale. Kiedy wszyscy byli już przekonani że Goku wygrał doszło do nieoczekiwanej pierwszej fuzji (i chyba nie ostatniej) w turnieju Mocy. Narodziła się nowa postać - Kefla. O dziwo od samego początku obie scalone zawodniczki z szóstego Uniwersum wpasowały się w nową przemianę i nabrały znacznie na mocy, głównie za sprawą Kale. Walka pomiędzy Goku a tym razem Keflą zostaje wznowiona. Nasz główny bohater nie jest w stanie nadziwić się olbrzymią mocą jaką przybrały scalone siostry. Nie spodziewał się również (jak i inni bogowie) że fuzja będzie dozwolona i ktokolwiek jej dokona w trakcie turnieju. O dziwo bogowie Zeno są pozytywnie nastawieni na taki obrót spraw i tym samym najwyższy Kapłan zezwala na użycie Potar. W trakcie mamy krótką wzmiankę walki Gohana i Picollo z innymi dwoma nameczanami, jak i walkę Vegety z Toppo. Pojawiają się również po długim czasie androidy, gdzie to C17 ratuje swoją bliźniaczą siostrę z opresji. Nie wiemy niestety jak C18 została zraniona w trakcie walki. Sam Freezer jest zaskakująco zadowolony z poziomy walki Saiyan których tak nienawidzi. Goku po krótkim sparingu dochodzi do wniosku aby wrzucić poziom niebieski który z pewnością zabierze mu odrodzone siły i zaczyna mieć znowu przewagę na scaloną Keflą. Do tego dochodzi niewiadomy poziom Kaio-ken który jak wiadomo odbiera moc w gwałtownym czasie. Kefla po otrzymanym ciosie wyprowadza udany kontratak po czym Goku wraca do pierwotnej formy. kiedy wszyscy myślą że to już koniec Goku ten wrzuca ponownie poziom Ultra czego nikt się nie spodziewał nawet sam wszechwiedzący Whis. Z zaskakującą łatwością omija wszystkie kule KI Kefli tym samym pokazując że Ultra Instynkt to duża różnica mocy i można ją opanować. Jaki będzie finał pojedynku Kefli z Goku? Czy dojdzie do kolejnej fuzji w turnieju? I kiedy Jiren postanowi wrócić do gry? To już za tydzień!
Autor opisu: Kani
Komentarze
 • Kani Tutejsze ludki od dłuższego czasu spoglądają ,na dbs negatywnymi opiniami . I według ich odczucia dbs jest najgorszą serią , a starsze serie DB owile lepsze . I nie chcą myśli do siebie dopuścić,że komuś ta seria może sie podobać . Z kolei krytyka na mnie spadła ,gdyż ludki wbiły sobie do głowy że same bzdury wpisuje i nie podaje argumentów ,racjonalnych na podjęcie dyskusji .
  Dodano 2017-11-22 12:19:01
 • Panowie nie rozumiem tylko po co się spinacie? Rozumiem można wymienić się spostrzeżeniami no ale bez przesady. Ktoś kto oglądał od najmłodszych lat tą serię Anime ma prawo do innych odczuć i to jest zrozumiałe. Jeżeli komuś się podoba ta seria to ma pełne prawo do oznajmienia tego tu i gdzie ze chce. I na odwrót - nie podoba się - to też można to ogłosić i po problemie. Ja osobiście jakbym był autorem wersji super to PRZEDE WSZYSTKIM rozszerzył bym wątek z Black Goku bo taka postać zasługuje na znacznie więcej uwagi. Nieistotne czy jest to Zamasu w ciele Goku czy jest on bardzo zły. Pamietam postać Turlesa i oglądać pełnometrażowy film ten (nie raz) już wtedy liczyłem na poprawioną wersję anty-Goku w przyszłości i doczekałem się. Na początku wersji Super było bardzo dużo zamieszania z tymi wszechświatami potem się uspokoiły kiedy Goku udobruchał Beerusa aby ten nie niszczył Ziemi, następnie epickie wejście Zamasu i Black Goku i to był najlepszy moment wg. mnie w tej wersji. No a teraz ten turniej Mocy i sporo różnic i odczuć związanych z tym turniejem. Dlatego ja osobiście liczę na ciekawe i logiczne zakończenie tego turnieju i oczywiście kontynuację wersji Super lub powstanie nowej jak najszybciej :)
  Dodano 2017-11-20 19:05:12
 • Niestety w internecie nikt nie jest anonimowy,po adresie ip można dojść do tego z jakiego komputera pisano komentarz,oczywiście potrzeba do tego pewnej wiedzy z zakresu informatyki.
  Dodano 2017-11-20 16:24:30
 • Żyje w świecie realnym w odróżnieniu ,od ludków którzy mnie krytykują . Nie można dostrzec w necie po pisowni czy dany osoba jest dorosła czy nie . I jak narazie w tv w necie oraz w mediach tego nie potwierdzono że jest taka możliwość .
  Dodano 2017-11-20 09:58:15
 • Chłopcze w jakim Ty świecie żyjesz. Uwierz mi, że można dojść do osób, które piszą w sieci. Po za tym takie informacje nie wyciekną do mediów bo mógłby pomóc przestępcom. Swoją drogą takie podejście też wykazuje dorosłe podejście. Zakrywanie się tym, że czegoś nie można odkryć no gratulacje. A teraz wypad do pracy... Jak mi się nie chce.
  Dodano 2017-11-20 04:18:46
 • Więc wszelkie oszczerstwa w moją osobę że jestem dzieciakiem ,szukającym zaczepki NIE MA racji bytu ani racjonalnych podstaw . dopóki w tv w necie oraz w mediach nie będzie ogłoszone czy po pisowni ,da sie poznać czy dana osoba jest dorosła czy nie NIE uwierzę w to .
  Dodano 2017-11-19 23:20:29
 • Takie sprostowanie ; Przez net nie da sie poznać po pisowni,czy dany rozmówca jest dorosły czy nie . Jakby to była prawda to w tv w necie oraz w mediach by o tym trąbili , a póki co tego jeszcze nie ogłoszono . I wogóle na to sie nie zanosi by to było ogłoszone
  Dodano 2017-11-19 21:33:42
 • Słuchaj dzieciaku. Udajesz dorosłego albo jeszcze nie dorosłeś do pewnego etapu, kłócisz się ze wszystkimi, którzy mają inne zdanie, szukasz zaczepki, rozdajesz te swoje lajki na prawo i lewo, rzucasz mięsem i piszesz jakbyś szkoły nie skończył żadnej...Sorry, ale taka jest pokrótce Twoja logika. Moja jest prostsza czyli taka, że wystawiam komentarz na temat albo i nie oraz dziękuje za uwagę nie wchodząc nikomu w paradę ani nie kłócąc się z kim popadnie ( z Tobą również). I jeszcze jedno nikogo nie postrzegam w złym świetle, tylko obserwuje i wyciągam winsoki. Nudzi mnie takie prowadzenie wymiany poglądów, które do niczego nie doprowadzi oraz te wszystkie obliczanki czy spekulacje dotyczące co by było jakby było inaczej i jaki byłby faktyczny poziom mocy takiej czy innej postaci gdyby coś tam się stało inaczej niż jest w DBS na tym turnieju. Tyle.
  Dodano 2017-11-19 21:19:27
 • Widzisz Kani ja jestem spostrzegany wśród nie których ,użytkowników np Qszu w złym świetle . Według logiki takich ludków to ; Ja nie posiadam żadnych racjonalnych argumentów ,do podjęcie dyskusji pod odcinkami i są jeszcze przekonani że same bzdury wypisuje .
  Dodano 2017-11-19 20:53:31
 • Miałem jeszcze napisać, że ubolewam nad przerwaną walką Vegety z Toppo, która już pewnie nie będzie kontynuowana, a szkoda bo zapowiadała się interesująco.
  Dodano 2017-11-19 18:46:25
Oglądają: