Nie masz jeszcze konta?
Kreskoweczki.pl
Nikt jeszcze nie dodał opisu dla tego odcinka. Bądź pierwszy!
Dodaj opis
Wybierz odtwarzacz:
 • openload.co
  Język: Japoński Napisy: Polski
 • vidfile.net
  Język: Japoński Napisy: Polski
 • openload.co
  Język: Japoński Napisy: Polski
 • vidlox.tv
  Język: Japoński Napisy: Polski
 • Domyślny
  Język: Japoński Napisy: Polski
Recenzje użytkowników
Nikt jeszcze nie dodał opisu dla tego odcinka. Bądź pierwszy!
Podziel się na
Oceń
ocena ogólna: 6.75 / ilość głosów: 20
Zagraj w gry
Komentarze
 • Kani Tutejsze ludki od dłuższego czasu spoglądają ,na dbs negatywnymi opiniami . I według ich odczucia dbs jest najgorszą serią , a starsze serie DB owile lepsze . I nie chcą myśli do siebie dopuścić,że komuś ta seria może sie podobać . Z kolei krytyka na mnie spadła ,gdyż ludki wbiły sobie do głowy że same bzdury wpisuje i nie podaje argumentów ,racjonalnych na podjęcie dyskusji .
  Dodano
 • Panowie nie rozumiem tylko po co się spinacie? Rozumiem można wymienić się spostrzeżeniami no ale bez przesady. Ktoś kto oglądał od najmłodszych lat tą serię Anime ma prawo do innych odczuć i to jest zrozumiałe. Jeżeli komuś się podoba ta seria to ma pełne prawo do oznajmienia tego tu i gdzie ze chce. I na odwrót - nie podoba się - to też można to ogłosić i po problemie. Ja osobiście jakbym był autorem wersji super to PRZEDE WSZYSTKIM rozszerzył bym wątek z Black Goku bo taka postać zasługuje na znacznie więcej uwagi. Nieistotne czy jest to Zamasu w ciele Goku czy jest on bardzo zły. Pamietam postać Turlesa i oglądać pełnometrażowy film ten (nie raz) już wtedy liczyłem na poprawioną wersję anty-Goku w przyszłości i doczekałem się. Na początku wersji Super było bardzo dużo zamieszania z tymi wszechświatami potem się uspokoiły kiedy Goku udobruchał Beerusa aby ten nie niszczył Ziemi, następnie epickie wejście Zamasu i Black Goku i to był najlepszy moment wg. mnie w tej wersji. No a teraz ten turniej Mocy i sporo różnic i odczuć związanych z tym turniejem. Dlatego ja osobiście liczę na ciekawe i logiczne zakończenie tego turnieju i oczywiście kontynuację wersji Super lub powstanie nowej jak najszybciej :)
  Dodano
 • Niestety w internecie nikt nie jest anonimowy,po adresie ip można dojść do tego z jakiego komputera pisano komentarz,oczywiście potrzeba do tego pewnej wiedzy z zakresu informatyki.
  Dodano
 • Żyje w świecie realnym w odróżnieniu ,od ludków którzy mnie krytykują . Nie można dostrzec w necie po pisowni czy dany osoba jest dorosła czy nie . I jak narazie w tv w necie oraz w mediach tego nie potwierdzono że jest taka możliwość .
  Dodano
 • Chłopcze w jakim Ty świecie żyjesz. Uwierz mi, że można dojść do osób, które piszą w sieci. Po za tym takie informacje nie wyciekną do mediów bo mógłby pomóc przestępcom. Swoją drogą takie podejście też wykazuje dorosłe podejście. Zakrywanie się tym, że czegoś nie można odkryć no gratulacje. A teraz wypad do pracy... Jak mi się nie chce.
  Dodano
 • Więc wszelkie oszczerstwa w moją osobę że jestem dzieciakiem ,szukającym zaczepki NIE MA racji bytu ani racjonalnych podstaw . dopóki w tv w necie oraz w mediach nie będzie ogłoszone czy po pisowni ,da sie poznać czy dana osoba jest dorosła czy nie NIE uwierzę w to .
  Dodano
 • Takie sprostowanie ; Przez net nie da sie poznać po pisowni,czy dany rozmówca jest dorosły czy nie . Jakby to była prawda to w tv w necie oraz w mediach by o tym trąbili , a póki co tego jeszcze nie ogłoszono . I wogóle na to sie nie zanosi by to było ogłoszone
  Dodano
 • Słuchaj dzieciaku. Udajesz dorosłego albo jeszcze nie dorosłeś do pewnego etapu, kłócisz się ze wszystkimi, którzy mają inne zdanie, szukasz zaczepki, rozdajesz te swoje lajki na prawo i lewo, rzucasz mięsem i piszesz jakbyś szkoły nie skończył żadnej...Sorry, ale taka jest pokrótce Twoja logika. Moja jest prostsza czyli taka, że wystawiam komentarz na temat albo i nie oraz dziękuje za uwagę nie wchodząc nikomu w paradę ani nie kłócąc się z kim popadnie ( z Tobą również). I jeszcze jedno nikogo nie postrzegam w złym świetle, tylko obserwuje i wyciągam winsoki. Nudzi mnie takie prowadzenie wymiany poglądów, które do niczego nie doprowadzi oraz te wszystkie obliczanki czy spekulacje dotyczące co by było jakby było inaczej i jaki byłby faktyczny poziom mocy takiej czy innej postaci gdyby coś tam się stało inaczej niż jest w DBS na tym turnieju. Tyle.
  Dodano
 • Widzisz Kani ja jestem spostrzegany wśród nie których ,użytkowników np Qszu w złym świetle . Według logiki takich ludków to ; Ja nie posiadam żadnych racjonalnych argumentów ,do podjęcie dyskusji pod odcinkami i są jeszcze przekonani że same bzdury wypisuje .
  Dodano
 • Miałem jeszcze napisać, że ubolewam nad przerwaną walką Vegety z Toppo, która już pewnie nie będzie kontynuowana, a szkoda bo zapowiadała się interesująco.
  Dodano
Zaloguj lub załóż konto aby dodawać komentarze.