Nie masz jeszcze konta?
Kreskoweczki.pl

"Dragon Ball Super: Broly" bije rekordy popularności na całym świecie! A w Polsce? Cisza...

Co jakiś czas dochodziły nas informacje o zyskach, które z zawrotną prędkością generuje "Dragon Ball Super: Broly" już od samej premiery, co też na bieżąco publikowaliśmy.

Dwudziesty film kinowy z serii Dragon Ball bije rekordy popularności i już stał się najbardziej dochodowym tytułem w historii "Dragon Ball", co więcej zbliża się do pierwszej dziesiątki najlepiej zarabiających anime.

Niewątpliwie seria przeżywa prawdziwy renesans. Serwis Box Office Mojo podał właśnie, że Dragon Ball Super: Broly zarobił już na całym świecie ponad 100 milionów dolarów! Na naszym polskim podwórku dystrybutorzy wydają się być jednak niewzruszeni albo mocno nieprzytomni... Nikt nie omieszkał wpuścić na rynek dzieła tak kultowej serii. Dochodowość produkcji w przedziwny sposób im "umknęła". A może po prostu te miliony zysków nie robią na nich wrażenia :)

Komentarze
 • @MARMAJE69 co kto woli. Dla mnie pójście do kina zawsze będzie pierwszorzędne
  Dodano
 • admin i bulic pieniadze? o NIE na cda jest pieknie w lektorze
  Dodano
 • @Ryudo1992 no ale oglądanie w necie to nie to samo... Po to jest kino aby spotęgować pewne efekty, szczególnie przy takich produkcjach
  Dodano
 • po co isc do kina skoro mamy to w necie
  Dodano
 • Cóż w Polsce jest zupełnie inaczej tak mi się zdaje. Na świecie filmy anime bywają równie popularne jak znane nam filmy animowane typu "Shrek" czy "Jak wytresować smoka" ale tu anime to dalej bajki dla dzieci, chińskie bajki itp., tutaj prawdopodobnie zyski wcale nie byłyby wysokie jak można by przypuszczać. Tak więc tutaj do Polski ten film prawdopodobnie nie dotrze.
  Dodano