Nie masz jeszcze konta?
Kreskoweczki.pl

To już jest koniec... Żegnamy się z serialem "Pora na przygodę"

Przyszło nam się zmierzyć z nieuchronnym. Wszystko kiedyś dobiega końca. Dla nas jaki i dla ogromnej rzeszy odbiorców była to ogromnie smutna wiadomość. Jeden z najpopularniejszych współczesnych seriali animowanych "Pora na przygodę" po 8 latach dobiegł końca.

Cartoon Network oficjalne zakończył produkcję serialu. Tym samym 3 września 2018 amerykański oddział stacji wyemitował ostatni odcinek perypetii Finna Mertensa i jego przybranego brata, magicznego psa Jake’a.

Kreskówka doczekała się 10 sezonów i 283 epizodów oraz wielokrotnie wyróżniana była nagrodami Emmy i BAFTA. zbierając świetnie recenzje za dojrzałość, formę opowiadania historii i styl wizualny. Zakończenie „Pory na przygodę” zaskoczy wszystkich fanów. Już wkrótce dowiemy się kiedy ostatni odcinek emitowany będzie w Polsce.

Popularnośc kreskówki nie maleje, a wręcz przeciwnie. Powstała cała gama gadżetów, komiksy, zabawki i gry wideo. Czemu więc koniec? Jakie jest Wasza opinia? Czy to dobry moment na zakończenie ? W ogóle czy ten postapokaliptyczny świat może się w końcu nam przejeść?

 

Komentarze
  • Mega szkoda ale chetnie zobacze zaległe odcinki mego starego serialu i jego koniec tak jak ze ''zwyczajnym serialem''
    Dodano