Nie masz jeszcze konta?
Kreskoweczki.pl

Typowe produkcje niekonieczne stworzone z myślą o dzieciach? Znacie takie?

Z racji tego, że w sieci pojawił się pierwszy klip z odcinka „Pory na przygodę” przygotowanego w stylu z „Minecrafta”, fani będą mogli ponownie zobaczyć ulubione postacie, choć tym razem w nieco zmienionym formacie (poniżej zwiastun nr 1).

Z tego tez powodu widzom warto przybliżyć wybitną serię jednego z najpopularniejszych współczesnych seriali animowanych pt. "Pora na przygodę".

Seria wzbudziła ogromne zainteresowanie nawet tych odbiorców, którzy z filmami animowanymi są mocno na bakier, wszak swego czasu wywołała nie małe poruszenie i była szeroko komentowana jako produkcja przede wszystkim dla dorosłych, określana mianem serialu z drugim dnem. Co by nie powiedzieć, a można naprawdę sporo, z całą pewnościa autorzy stanęli na wysokości zadania tworząc obraz dla zróżnicowanych grup wiekowych, w którym dziecinna zabawa przeplata się z kwestiami egzestencjalnymi, a świetna animacja nie ustępuje dialogom co razem daje zwariowany, postapokaliptyczny miks daleko odbiegający od schematów typowej produkcji dziecięcej.

"Pora na przygodę" to wyjątkowy, kolorowy i mocno surrealistyczny świat stworków, ludzików, królewny i zwierząt w którym fabuła skupia się na dwóch najlepszych przyjaciołach- Finnie i psie Jake’u, którzy przeżywają dziwaczne przygody w magicznej krainie Ooo.

Serial był wielokrotnie wyróżniany nagrodami Emmy i BAFTA oraz zbierał świetnie recenzje od krytyków na całym świecie za formę, styl oraz historię.

Oglądajcie na naszej stronie i oceńcie sami!

 

 

 

Komentarze
    Bądź pierwszym, który skomentuje