Nie masz jeszcze konta?
Kreskoweczki.pl

"Pony", "Loud House" ,"Blue's Clues" już wkrótce na Nickelodeon

W tym sezonie zadebiutuje ponad 800 nowych odcinków powracających animacji i seriali akcji. To 20% więcej niż w zeszłym roku! Niektóre z najważniejszych wydarzeń, na które warto zwrócić uwagę, to remake serialu " Blue's Clues" - nowego serialu poświęconego popularnym postaciom Loud House, Los Casagrandes , oraz Pony.

Przełomowa seria z końca lat 90. " Blue's Clues" będzie nieco odświeżona, dzięki czemu wprowadzi następne pokolenie. Serial koncentruje się na energicznej dziewczynce, Blue, która zaprasza widzów do swojego animowanego świata, aby pomóc rozwiązać zagadki z dnia na dzień. Przedszkolaki są zachęcane do interakcji na ekranie, odpowiadając na pytania, wskazówki, skacząc i grając wspólnie. Start 14 kwietnia. Oryginalna seria rozpoczęła się w 1996 roku i została stworzona przez Traci Paige Johnson, Todd Kessler i Angela C. Santomero. Dostępna na NOGGIN; Krótka treść jest dostępna w aplikacji Nick Jr. i NickJr.com.

Praca pod tytułem Los Casagrandes jest obecnie w fazie rozwoju. Będziemy podążać za przyjaciółmi Lincolna Louda -Ronnie Anne i Bobby'ego Santiago, którzy dostosowują się do nowego życia w mieście, w którym teraz mieszkają z wielką, kochającą i chaotyczną rodziną wielopokoleniową, Casagrandes. W serialu Ronnie Anne nawiąże nowe znajomości, zbuduje silniejsze więzi ze swoimi bliskimi i odkryje nieskończone możliwości, jakie ma do zaoferowania miejskie życie. Bobby pomoże dziadkowi Hectorowi prowadzić rodzinny sklep i pozna dziwne postaci z sąsiedztwa. Rodzina Casagrande została po raz pierwszy przedstawiona w "The Loudest Mission: Relative Chaos".

Nickelodeon również zabłysnął czwartym 26-odcinkowym sezonie The Loud House.

W serii Pony z kolei śledzić będziemy codzienne życie 9-letniej Annie począwszy od pracy w gospodarstwie rolnym jej rodziców do prac domowych, poznamy szkolnych przyjaciół, i co najważniejsze, jej przyjaźni z nieprzewidywalnym, sympatycznym Pony. </p. Pony jest tworzony przez Ant Blades.

 

 

Komentarze
    Bądź pierwszym, który skomentuje