Nie masz jeszcze konta?
Kreskoweczki.pl

"Zero Waste Kids" w serii Short-Form

Francuskie studio Superprod zapowiedziało opracowanie krótkiej animowanej serii zatytułowanej Zero Waste Kids , inspirowanej bestsellerowymi książkami napisanymi przez Jérémie Pichona i ilustrowanymi przez Bénédicte Moret.

Zero Waste Kids to ilustrowany poradnik dla dzieci, które stają się kluczowymi graczami w ochronie środowiska. Historie pełne humoru zostały początkowo zainspirowane własnymi doświadczeniami autorów, dzieląc się swoimi "zerowymi odpadami" z ich 6- i 8-letnimi dziećmi, a rodzina zmniejszyła produkcję śmieci o 91% w ciągu dwóch lat.

"Osobiście uwielbiam tę książkę za rozwijanie "zera odpadów" w naszym codziennym życiu", powiedziała Carole Brin, CDO w Superprod. Jestem przekonana, że dzieci mogą podnosić świadomość wokół siebie, że "zero odpadów" jest koniecznością i jesteśmy zachwyceni, że seria będzie nadal rozpowszechniać przesłanie. Ochrona środowiska, objęcie przyszłości odpowiedzialnością i zapewnienie wszystkim dzieciom tych wartości ma dla nas ogromne znaczenie. "

Superprod dostosowuje teraz koncepcję za pomocą cyfrowej platformy do krótkich, dowcipnych, trwających od dwóch do trzech minut odcinków przeznaczonych dla dzieci w wieku 7+ i ich rodzin. Studio zamierza dostarczyć pierwsze odcinki jesienią 2018 roku.

 

 

Komentarze
    Bądź pierwszym, który skomentuje