Nie masz jeszcze konta?
Kreskoweczki.pl

Powstaną 2 nowe serie Sword Art Online!

Dengeki Bunko dostarczyło wielu fanom Sword Art Online bardzo dobre wiadomości! Poinformowano, że pojawią się aż 2 nowe serie anime, które będą ukazywały dwa różne arc'i.

Sword Art Online: Alicization

Sword Art Online: Alicization było ogłaszane pod koniec kinówki Ordinal Scale, informacja ze strony Dengeki Bunko potwierdza fakt, że 3 sezon powstanie! Alicization jest najdłuższym arc'iem z light novelki, jej akcja toczy się od 9 do 18 tomu. 

Fabuła: Kirito budzi się w nowym świecie nazywanym "Underworld". Niestety stracił on pamięć, stara się przetrwać w nowym świecie w którym jest jedynym człowiekiem, otaczają go same A.I. Arc różnić się będzie od innych tym, że skupi się on bardziej na tajemnicach i elementach psychologicznych niż na akcji do której byliśmy przyzwyczajeni.

Niestety nie podano daty premiery.

Sword Art Online Alternative Gun Gale Online

Wszyscy się spodziewali tylko powstania 3 sezonu, zaskoczeniem dla wszystkich był zatem fakt, że powstanie także Sword Art Online Alternative Gun Gale Online. Jest to spin-off, który powstał na podstawie LN, seria została napisana przez Keiichi Sigsawa który jest znany z napisania Kino’s Journey.

Fabuła: Alternative Gun Gale Online skupi się na Karen Kohiruimkai, dziewczynie, która gra w GGO by uciec przed rzeczywistością. W grze główna bohaterka gra słodką chibi postacią o imieniu Llenn. Jest ona swego rodzaju odludkiem, unika interakcji z innymi graczami. Pewnego dnia spotyka Pitohui, która zmusza Llenn do wzięcia udziału w turnieju battle royale o nazwie Squad Jam.

Tutaj również nie otrzymaliśmy daty premiery.

Fani SAO, jak myślicie, która seria okaże się lepsza? Piszcie!

Komentarze
    Bądź pierwszym, który skomentuje
    Zaloguj lub załóż konto aby dodawać komentarze.