Nie masz jeszcze konta?
Kreskoweczki.pl

Powstaną 2 nowe serie Sword Art Online!

Dengeki Bunko dostarczyło wielu fanom Sword Art Online bardzo dobre wiadomości! Poinformowano, że pojawią się aż 2 nowe serie anime, które będą ukazywały dwa różne arc'i.

Sword Art Online: Alicization

Sword Art Online: Alicization było ogłaszane pod koniec kinówki Ordinal Scale, informacja ze strony Dengeki Bunko potwierdza fakt, że 3 sezon powstanie! Alicization jest najdłuższym arc'iem z light novelki, jej akcja toczy się od 9 do 18 tomu. 

Fabuła: Kirito budzi się w nowym świecie nazywanym "Underworld". Niestety stracił on pamięć, stara się przetrwać w nowym świecie w którym jest jedynym człowiekiem, otaczają go same A.I. Arc różnić się będzie od innych tym, że skupi się on bardziej na tajemnicach i elementach psychologicznych niż na akcji do której byliśmy przyzwyczajeni.

Niestety nie podano daty premiery.

Sword Art Online Alternative Gun Gale Online

Wszyscy się spodziewali tylko powstania 3 sezonu, zaskoczeniem dla wszystkich był zatem fakt, że powstanie także Sword Art Online Alternative Gun Gale Online. Jest to spin-off, który powstał na podstawie LN, seria została napisana przez Keiichi Sigsawa który jest znany z napisania Kino’s Journey.

Fabuła: Alternative Gun Gale Online skupi się na Karen Kohiruimkai, dziewczynie, która gra w GGO by uciec przed rzeczywistością. W grze główna bohaterka gra słodką chibi postacią o imieniu Llenn. Jest ona swego rodzaju odludkiem, unika interakcji z innymi graczami. Pewnego dnia spotyka Pitohui, która zmusza Llenn do wzięcia udziału w turnieju battle royale o nazwie Squad Jam.

Tutaj również nie otrzymaliśmy daty premiery.

Fani SAO, jak myślicie, która seria okaże się lepsza? Piszcie!

Komentarze
    Bądź pierwszym, który skomentuje