Nie masz jeszcze konta?
Kreskoweczki.pl

Z powodu tajfunu Grape-kun utracił tymczasowo swoją waifu

Pamiętacie najsławniejszego pingwina na świecie? Tak, mowa tu o Grape-kun, pingwinie z Japońskiego zoo Tobu. To właśnie informacja o jego miłości do Hululu (postaci z Kemono Friends) obiegła cały świat. Rzadko się w końcu zdarza by pingwin miał waifu, prawda?

Wielu fanów ucieszyło się z informacji, że mimo zakończenia akcji promującej postanowiono zostawić Hululu w zagrodzie w której przebywa Grape-kun. Niestety miłość naszego bohatera została wystawiona na próbę gdyż z powodu zbliżającego się tajfunu zoo musiało tymczasowo zabrać Hululu.

Spójrzcie tylko na niego, czyż nie wygląda na załamanego? Pewien fan postanowił narysować obrazek, który ukazuje moment zabrania pingwinowi jego waifu:

Zabieg usuwania Hululu był swego rodzaju wyciskaczem łez gdy patrzyło się na smutnego pingwina, który nie miał pojęcia dlaczego zabiera mu się jego waifu... Przyjrzyjcie się smutkowi, który towarzyszy akcji zabierania Hululu:

Na szczęście wielu fanów jak i sam Grape-kun odetchnęło z ulgą gdy po przejściu tajfunu zwrócono mu jego ukochaną. Czyż owa miłość nie ukazuje tego jak powinien wyglądać prawdziwy związek?

Komentarze
    Bądź pierwszym, który skomentuje