Nie masz jeszcze konta?
Kreskoweczki.pl

"Chcę zjeść twoją trzustkę" kinówka anime o tematyce romansidła już w 2018r

Aniplex ogłosił właśnie swój kolejny projekt anime a dokładnie to kinówkę pt. "Kimi no Suizou wo Tabetai" (Chcę zjeść twoją trzustkę). 

Mimo, że tytuł może brzmieć odrzucająco to wcale taki nie jest. Nie będzie to żaden film o zombiakach, czy też horror w którym bohaterowie zjadają sobie nawzajem nerki. Dostaniemy kolejny (mam nadzieję, że dobry) wyciskacz łez, który będzie opowiadał o dziewczynie chorej na raka, której został tylko rok życia.

Film będzie adaptacją novelki Yoru Sumino, wyjdzie pod tą samą nazwą. Fabuła będzie opowiadać o chłopaku, który podczas wizyty w szpitalu odnajduje pamiętnik głównej bohaterki Sakury Yamaguchi. Po przeczytaniu go dowiaduje się, że u dziewczyny zdiagnozowano raka trzustki oraz, że ukrywa ona ten fakt przed przyjaciółmi z klasy. Chłopak obiecuje trzymać ten sekret w tajemnicy jednocześnie spędzając z nią ostatnie miesiące jej życia.

Obsadę poznamy w późniejszym terminie, wiadomo jedynie, że premiera odbędzie się w 2018r. Czy będzie to kolejny hit pokroju Koe no Katachi bądź Kimi no na wa.? Czy po raz kolejny nasze serca zostaną poruszona kolejną wzruszającą historią? Przekonamy się za rok, ci co są niecierpliwi mogą w internecie poszukać novelki i ją przeczytać.

Komentarze
  • prawie jak szkoła uczuć
    Dodano