Nie masz jeszcze konta?
Kreskoweczki.pl

Twórca Fairy Tail świętuje zakończenie mangi pokolorowanym artem

"Wszystko co dobre, szybko się kończy..." "Coś przychodzi, coś odchodzi..." "M jak miłość..." - a nie wróć to nie to.

Stało się! Ostatni rozdział mangi Fairy Tail został wydany, tym samym zakończył serię. Z tej okazji Hiro Mashima (twórca FT) wstawił na twittera pokolorowanego arta wraz z podziękowaniami dla wszystkich fanów.

W oddzielnym tweecie pojawiły się szczegółowe podziękowania:

"Dnia dzisiejszego uświadczyłem jak wielu fanów ma Fairy Tail, otrzymałem mnóstwo wiadomości od wielu ludzi. Dziękuję wam wszystkim za wszystko! Fairy Tail pokochało wielu, zanim się się zorientowałem seria stała się czymś co nie jest tylko moje, FT stało się dobrem wspólnym. Pragnę także podziękować Fairy Tail. To właśnie dzięki tej serii jestem tym kim jestem. Dziękuję, Fairy Tail."

Mashima otrzymał także wiele gratulacji od innych mangaków z okazji 11 rocznicy Fairy Tail:

Otrzymał także wiele życzeń i artów od zwykłych fanów (zastanawia mnie czy miał ustawionego bota czy sam ręcznie wszystkim odpisywał na życzenia).

To, że manga się zakończyła stało się faktem, kolejnym faktem jest także to, że już w 2018 obejrzymy ostatni sezon anime Fairy Tail.

Czy macie jakieś miłe wspomnienia związane z FT?

Komentarze
  • ja jeszcze nie skączyłam oglądać ale nie mogę się doczekać
    Dodano
  • Nie wieże! Pokochałam to anime i tą mangę gdy dodawano tu pierwsze odcinki. Może nie miałam jeszcze konta ale Natsu przyciągną mnie do tej serii <3 Szkoda że się kończy ;-;
    Dodano
  • czekam na 3 sezon!!!. Wielka szkoda że to już ostatni sezon.
    Dodano