Nie masz jeszcze konta?
Kreskoweczki.pl

Hollywood bierze się za One Piece. Powstanie serial TV live-acion na podstawie mangi

One Piece obchodzi właśnie swoje 20-lecie, na specjalnej imprezie z tej okazji ogłoszono, że Hollywood bierze się za robienie serialu telewizyjnego na podstawie mangi One Piece. 

Marty Adelstein (Prison Break), ITV Studios oraz Tomorrow Studios będą wspólnie pracować nad tym projektem. Ta sama ekipa pracuje także nad adaptacją live-action mangi Cowboy Bebop.

Reakcja fanów była jednostronna, początkowo wielu myślało, że to tylko zwykły clickbait albo jakiś fake news. W końcu One Piece to nie jakaś tam popierdółka tylko jedno z najpopularniejszych anime w Japonii.

Niestety gdy zostało to potwierdzone oficjalnie na imprezie internet zalała fala goryczy oraz memów bo było już w historii kilka filmów za które Hollywood się wziął i jak się to skończyło to każdy wie.

Rakiem, który zżera oraz niszczy owe adaptacje jest tzw. poprawność polityczna i brak dokładnego odwzorowywania postaci z mangi. Jak myślicie, która z głównych postaci będzie czarnoskóra oraz kto zagra Choppera?

Eiichiro Oda poprosił fanów by nie skazywali projektu z góry na przegraną oraz dali mu szanse. Czy tak się stanie? Zobaczymy.

A co wy sądzicie o tym pomyśle? Uda się im czy może będzie to kolejna kupa pokroju Dragon Ball Evolution?

Komentarze
    Bądź pierwszym, który skomentuje