Nie masz jeszcze konta?
Kreskoweczki.pl

Cosplayerka przebrała się za centaura i promowała najnowsze anime na Akihabarze

A Centaur’s Life (Centaur no Nayami) - anime, które niedawno miało swoją premierę wywołało niezbyt duży szum w social media. Seria opowiada o życiu codziennym nastoletniej centaurki oraz jej przyjaciół.

Z racji, że coraz więcej wychodzi nowych anime wszyscy muszą coraz więcej inwestować bądź wpadać na nowe pomysły promocji swojej serii. Na dość ciekawy pomysł wpadli twórcy Centaur no Nayami, którzy zatrudnili cosplayerkę by ta chodziła po Akihabarze w stroju centaura i tym oto zabiegiem promowała ich anime.

Cosplayerka Yutori ubrana w strój centaura spacerowała po Akihabarze z reklamą na tyłku (no bo gdzie indziej kierują wzrok japończycy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Nagrała krótki filmik w którym przemieszcza się i pokazuje jak wygląda jej kostium, obejrzycie go klikając tutaj

Długo nie trzeba było czekać, wystarczyło, że jedna osoba strzeliła fotkę i wrzuciła do neta i stało się, pocztą pantoflową rozniosła się wieść, że po Akihabarze spaceruje centaur co wywołało zainteresowanie w internecie - darmowa reklama :)

Firma zadowolona bo reklama jest, ludzie zadowoleni bo mogli sobie fotkę z centaurem strzelić (patrz pan wyżej), misję można uznać za udaną.

Idąc tym śladem, ciekawe czy inni nie wpadną na podobny pomysł i wkrótce nie usłyszymy o kolejnym dziwnym stworzeniu spacerującym po japońskich ulicach.

Komentarze
    Bądź pierwszym, który skomentuje