Nie masz jeszcze konta?
Kreskoweczki.pl

Nowe anime od reżysera Shigatsu wa Kimi no Uso zadebiutuje w 2018 na Netflixie

Oficjalna strona anime Children of Whales (Kujira no Kora wa Sajou ni Utau) rozpoczęła streamowanie najnowszej zapowiedzi, ogłosili także, że światowa premiera odbędzie się na Netflixie w 2018r!

Children of Whales (Kujira no Kora wa Sajou ni Utau) to popularna shoujo manga, która przenosi nas do świata pełnego piachu (coś ala pustynia). Chakuro wraz z przyjaciółmi żyją na ruchomej wyspie na której 90% mieszkańców posiada specjalną moc nazywaną saimia. Niestety nie jest tak kolorowo jakby się wydawać mogło - wszyscy posiadacze mocy nie dożywają starości, giną wcześnie, za wcześnie.

By było jeszcze ciekawej to wszystkie pozostałe wyspy, które zetknęły się z wyspą głównego bohatera i jego przyjaciół okazały się bezludne. Chakuro obawiał się, że coś mogło stać się całej ludzkości i że zostali sami na tym świecie, zmieniło się to gdy na pewnej wyspie spotkali pewną dziewczynę.

Anime jest gatunku ciężkiego Sci-fi pełnego tajemnic więc nie tylko fani shoujo się tu odnajdą.

Seria została stworzona przez Abi Umeda, otrzymała w tym roku Nagrodę Kulturalną im. Osamu Tezuki (co to jest możecie przeczytać klikając tutaj). Zapowiedź obejrzycie poniżej:

Komentarze
    Bądź pierwszym, który skomentuje