Nie masz jeszcze konta?
Kreskoweczki.pl

Wspomnienia związane z Dragon Ball Z powrócą z pomocą gogli VR

Pamiętacie te czasy kiedy wracało się z podwórka (bez względu na to co się aktualnie robiło), zasiadało się przed telewizorem i oglądało nowy odcinek Dragon Ball Z? Albo zabawy na placach zabaw lub w terenie kiedy to używało się kamehameha, transformowało w super saiyana bądź też latało.

Kto by pomyślał, że technologia pójdzie tak do przodu i już w obecnych czasach z pomocą gogli VR będziemy mogli poczuć się jak super saiyan!

BotsNew Characters wypuściło specjalną edycję gogli VR związanej z Capsule Corp, do tego są jeszcze sensory na ręce oraz mata podłogowa. To wszystko ma sprawić, że wcielisz się w super saiyana i przeniesiesz się do uniwersum Dragon Ball Z.

Oczywiście, żeby to zadziałało trzeba będzie mieć dobry smartfon z pomocą, którego będziecie mogli sprawdzać poziom mocy (it's over 9000!) waszych znajomych, latać, strzelać kamehameha, walczyć z Friezą.

Cena zestawu to 12 000 jenów (na dzisiaj około 439zł).

Przerażające a zarazem fascynujące jak szybko technologia idzie do przodu, mam nadzieję, że dożyję czasów kiedy to będzie można całkowicie przenieść się do wirtualnej rzeczywistości, zostać super saiyanem i wraz z innymi ludźmi walczyć z wrogami.

Komentarze
    Bądź pierwszym, który skomentuje