Nie masz jeszcze konta?
Kreskoweczki.pl

Fan Dragon Ball Z poświęcił 3 lata by stać się Trunksem

Julian Louw jest wielkim fanem anime Dragon Ball Z, spędził on 3 lata na ćwiczeniach oraz specjalnej diecie by jak najbardziej upodobnić się do swojego ulubionego bohatera - Trunks'a.

Bancroft TV wspierało Juliana w jego postanowieniach, był on ich inspiracją i modelem od kilku lat. Praca Juliana dla wielu może być marzeniem - jest on kaskaderem oraz profesjonalnym tancerzem, niestety nie zawsze było tak kolorowo, za czasów szkolnych był wyrzutkiem wyśmiewanym przez innych.

Jak mówi telewizji Bancroft Dragon Ball Z było jego ulubionym anime oraz jednocześnie swego rodzaju ucieczką od rzeczywistości. Jak mówi: "Naprawdę tego potrzebowałem, uciec od rzeczywistości oraz od tego co spotykało mnie w szkole. Cały czas czekałem aż będę mógł wrócić do domu, zapomnieć o tym co mnie spotkało i wciągnąć się w świat oraz bohaterów, których pokochałem."

Julian rozpoczął swoją przygodę z transformacją po tym jak ludzie w komentarzach wypisywali mu, że jest bardzo podobny do Trunks'a. Według szacunków koszta związane ze wszystkim co związane było z treningami oraz specjalną dietą wyniosły go około 5000 dolarów. Na dużą uwagę zasługuje fakt, że unikał on operacji plastycznych. Julian mówił, że trenował 3-4 razy dziennie by jego ciało przypominało jak najbardziej te Trunks'a.

Profil Juliana oraz więcej zdjęć możecie zobaczyć na jego Instagramie

Komentarze
    Bądź pierwszym, który skomentuje
    Zaloguj lub załóż konto aby dodawać komentarze.