Nie masz jeszcze konta?
Kreskoweczki.pl

Fan Dragon Ball Z poświęcił 3 lata by stać się Trunksem

Julian Louw jest wielkim fanem anime Dragon Ball Z, spędził on 3 lata na ćwiczeniach oraz specjalnej diecie by jak najbardziej upodobnić się do swojego ulubionego bohatera - Trunks'a.

Bancroft TV wspierało Juliana w jego postanowieniach, był on ich inspiracją i modelem od kilku lat. Praca Juliana dla wielu może być marzeniem - jest on kaskaderem oraz profesjonalnym tancerzem, niestety nie zawsze było tak kolorowo, za czasów szkolnych był wyrzutkiem wyśmiewanym przez innych.

Jak mówi telewizji Bancroft Dragon Ball Z było jego ulubionym anime oraz jednocześnie swego rodzaju ucieczką od rzeczywistości. Jak mówi: "Naprawdę tego potrzebowałem, uciec od rzeczywistości oraz od tego co spotykało mnie w szkole. Cały czas czekałem aż będę mógł wrócić do domu, zapomnieć o tym co mnie spotkało i wciągnąć się w świat oraz bohaterów, których pokochałem."

Julian rozpoczął swoją przygodę z transformacją po tym jak ludzie w komentarzach wypisywali mu, że jest bardzo podobny do Trunks'a. Według szacunków koszta związane ze wszystkim co związane było z treningami oraz specjalną dietą wyniosły go około 5000 dolarów. Na dużą uwagę zasługuje fakt, że unikał on operacji plastycznych. Julian mówił, że trenował 3-4 razy dziennie by jego ciało przypominało jak najbardziej te Trunks'a.

Profil Juliana oraz więcej zdjęć możecie zobaczyć na jego Instagramie

Komentarze
    Bądź pierwszym, który skomentuje