Nie masz jeszcze konta?
Kreskoweczki.pl

Wielki powrót Samuraja Jacka, piąty sezon czas zacząć!

16 lat temu (w Polsce 15 lat) miała miejsce premiera 1 odcinka Samuraja Jacka. Wielu tych, którzy kiedyś mieli przyjemność oglądać w TV ową kultową bajkę zapomniało już o niej bądź wyrosło już z kreskówek. 

Są pewnie wśród was tacy, którzy tak jak ja nadal ją pamiętają i nadal cenią sobie dobre kreskówki. Dobrą wiadomością dla nas jest fakt, że kilka dni temu miał premierę 5 sezon Samuraja Jacka!

Nowa kreska, nowe przygody - czy będą w stanie przypomnieć nam dzieciństwo? Czy będziemy mogli znowu poczuć się jak dzieci i wsiąknąć w przygody Jacka? To zostawiam wam gdyż każdy ma własne zdanie na owy temat.

Ważnym faktem jest to, że możecie 1 odcinek 5 sezonu Samuraja Jacka obejrzeć online za darmo na kreskoweczki.pl klikając tutaj

Co prawda oglądać musimy z polskimi napisami gdyż dubbingu prędko się nie doczekamy (o ile w ogóle takowy powstanie). Prawdopodobnie żadna z polskich stacji nie zechce puszczać owej kreskówki u nas z powodu "brutalności" a nawet jeśli do tego by doszło to tak by ją ocenzurowali, że nie byłoby sensu oglądać.

Zapraszamy do oglądania i oceniania nowego sezonu Samuraja Jacka!

Komentarze
    Bądź pierwszym, który skomentuje